Czyszczenie wysokociśnieniowe z zastosowaniem technik alpinistycznych

Usługi czyszczenia przemysłowego  » Czyszczenie wysokociśnieniowe z zastosowaniem technik alpinistycznych

Firma Ewerest od 1999 roku świadczy usługi czyszczenia przemysłowego. Specjalizujemy się w czyszczeniu wysokociśnieniowym do 2800 bar. Świadczymy usługi alpinizmu przemysłowego.

 

Wykorzystujemy właściwości tnące strumienia wody, stosujemy technologie ultra – wysokich ciśnień.

Za pomocą czyszczenia wysokociśnieniowego  usuwamy żywice, kleje, stare powłoki malarskie, farby, lakiery, smary, oleje, pyły, gumy, substancje ropopochodne, tłuszcze, skorodowany beton, kamień kotłowy, rdzę, szlam, porosty, osady organiczne i nieorganiczne. Czyszczenie wysokociśnieniowe usunie wszelkie inne zanieczyszczenia przemysłowe. Ilość pozostałości po czyszczeniu wysokociśnieniowym jest mała i ogranicza się do usuniętych powłok. Strumień wody nie deformuje powierzchni czyszczącej.

Alpinizm przemysłowy

Wykonujemy usługi czyszczenia wysokociśnieniowego na wysokości (z dostępem linowym) w trudno dostępnych miejscach, gdzie warunki nie pozwalają na użycie podnośnika lub rusztowania.

Pracownicy firmy Ewerest posiadają 15 letnie doświadczenie  w pracach na wysokościach i  w czyszczeniu wysokociśnieniowym. Większość z pracowników firmy Ewerest  to taternicy jaskiniowi, od wielu lat zajmują się alpinizmem przemysłowym. 

Korzystamy z pomp wysokociśnieniowych  Den Jet i DynaJet, które osiągają ciśnienie do 2800 bar. Jesteśmy także autoryzowanym dystrybutorem duńskich urządzeń wysokociśnieniowych Den Jet.

Usługi czyszczenia wysokociśnieniowego.

  • czyszczenie cyklonów

  • czyszczenie elewacji

  • czyszczenie wysokociśnieniowe na wysokości

  • czyszczenie wysokociśnieniowe na linach

  • alpinistyczne czyszczenie wysokociśnieniowe

  • czyszczenie wysokich zbiorników

Zapytaj o usługę czyszczenia wysokociśnieniowego dla potrzeb Twojego przedsiębiorstwa:

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail:

 

Mirosław Jachym

Tel. 603 304 530