Czyszczenie rurociągów i kanalizacji

Usługi czyszczenia przemysłowego  » Czyszczenie rurociągów i kanalizacji

 

Firma Ewerest świadczy usługi czyszczenia przemysłowego od 1999 roku.

 

Od 1999 roku zajmujemy się wysokociśnieniowym czyszczeniem rurociągów.  Świadczymy usługi czyszczenia i udrażniania rurociągów za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego Den Jet i DynaJet o ciśnieniu roboczym od 500 bar do 2500 bar.

Od 1999 roku czyścimy rurociągi przemysłowe, technologiczne, energetyczne, przesyłowe i kanały dolotowe.

Czyszczenie rurociągów za pomocą wysokich ciśnień pozwala udrażniać rurociągi o średnicach od 16 mm na odcinkach do 100 mb pokonując nawet po kilka kolan. Czyszczenie rurociągów o małych średnicach (fi < 300mm) polega na wprowadzeniu do wnętrza rury specjalnej dyszy obrotowej. Czyszczenie średnich rurociągów wykonywane jest za pomocą głowicy obrotowej. Odpowiedni dobór dysz wprowadzanych w rury lub w przestrzenie międzyrurowe pozwala usunąć zanieczyszczenia z wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni rur. Strumień wody nie deformuje powierzchni czyszczącej.

Czyszczenie rurociągów za pomocą lin

Czyszczenie rurociągów pionowych wewnątrz odbywa się na linach z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Każdy pracownik wysokościowy ma ukończony kurs do pracy na wysokościach. Część pracowników firmy Ewerest posiada Kartę Taternika Jaskiniowego Polskiego Związku Alpinizmu.

Firma Ewerest zajmuje się czyszczeniem rurociągów technologicznych, czyszczeniem rurociągów energetycznych, czyszczeniem rurociągów przesyłowych, czyszczeniem kanałów dolotowych, udrażnianiem rurociągów, udrażnianiem rur.  

Zapytaj o usługę czyszczenia rurociągów:

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail:

 

Mirosław Jachym

Tel. 603 304 530